Free Hidden Object Games - 362

Android için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 38 MB
  • Version 2.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma PlayHOG
Free Hidden Object Games - 362 oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek, sürükleyici yapısı ile sizi çok etkileyecek olan maceracı tarza sahip bir gizli nesne bulma oyununu oynama şansını elde ed

Free Hidden Object Games - 362 oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek, sürükleyici yapısı ile sizi çok etkileyecek olan maceracı tarza sahip bir gizli nesne bulma oyununu oynama şansını elde edebilirsiniz.

Free Hidden Object Games - 362 oyununda oldukça ürkütücü bir mezarlıktaki gizli nesneleri bulmaya çalışacaksınız. Korkudan dizlerinizin titrediğiniz hissedeceğiniz bu oyunu oynamaktan çok büyük heyecan duyacaksınız. Oyunda birbirinden korkutucu tam 10 seviye bulunuyor. Size çok korkutucu anlar yaşatacak bu düzeylerin her birinde de 40' ar adet gizli nesne bulunuyor. Bu heyecanlı seviyelerin hepsinde toplamda 400 adet gizli nesne bulunuyor.

Oyunu oynamaya ilk seviyeden başlayacak, bu seviyede bulunan tüm gizli nesneleri bulacak ve diğer seviyenin kilidini açacaksınız. Bu şekilde tüm seviyelerdeki gizli nesneleri bulacaksınız. Oyunda size yardımcı olabilecek olan bazı ip uçları bulunuyor. Ancak bu ip uçlarını çok doğru bir şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Çünkü oyun size her bir gizli nesne için sadece bir ip ucu verecek. Çok severek oynayacağınız bu gizli nesne bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Free Hidden Object Games - 362 indir